Про нас

Наша компанія «4MAX» займається продажем польських меблів вже протягом 5 років. Ми є прямими постачальниками з фабрик IKEA, Signal Meble, BRW, Cama Meble, Halmar. Так як ми працюємо без посередників, вітрини нашого магазину приємно здивують Вас своїми цінами.
Після оформлення замовлення, терміни поставки окремо обумовлюються з замовником. Ми гарантуємо Вам високу якість товару і швидку доставку.


Чому ми?

1. Інтернет-магазин «4MAX» - це надійно. Ви можете бути впевнені, що купите оригінальний і якісний товар за найнижчою ціною.

2. Інтернет-магазин «4MAX» - це зручно. Навіть, якщо Ви відчуваєте труднощі при виборі товару, не страшно! Адже Ви можете розраховувати на допомогу нашого консультанта.

3. Інтернет-магазин «4MAX» - це завжди низькі ціни. Ми активно проводимо і оперативно інформуємо покупців про наші акції.

4. Інтернет-магазин «4MAX» - це легко. Ми цінуємо наших покупців і намагаємося забезпечити їм максимальне задоволення від покупки!

5. Інтернет-магазин «4MAX» - це швидко. Якщо товару немає в наявності це не біда! Наша компанія замовить і доставить обраний Вами товар в найкоротші терміни. Терміни поставки залежать від виробника і обговорюються індивідуально.

Мета інтернет-магазину «4MAX» «вибрати і купити меблі, легко, комфортно, недорого!»

Приємних Вам покупок шановні відвідувачі