Новини, які пропонують топові виробники меблів 2017
21.02.2017

Ми рекомендуємо найгарячіші тенденції в інтер'єрі 2017 года! Новини, які пропонують топові виробники меблів.

З нового 2017 років є анонси тенденцій, які будуть визначати індустрію дизайну інтер'єру в найближчому майбутньому. Ідеальна можливість дізнатися про них це меблева виставка, де найбільші виробники меблів представляють те, над чим все працювали в минулому році. Що буде модно в цьому сезоні? Які кольори, матеріали, моделі?

Матеріали 2017
Виробники не відмовилися від цінних порід дерева, наявність яких сприяє збільшенню внутрішнього тепла і своєрідною атмосфери. Проте значна увага буде визначено меблів з сучасними технологіями виробництва, таких як кераміка і шкіра. Серед новинок цього сезону є фронти, які прекрасно імітують бетон і кварц (особливо на кухні). Ще одна ідея для модних меблевих фасадів комбінування кольорів: кава з молоком і сірий можна доповнити майже синім кольором.

Кольори 2017
Білі лаковані фронт не будуть втрачати популярність, проте, стає ясно, що настає час, більш інтенсивних кольорів, які дають внутрішнє життя. Згідно з останніми тенденціями основа модною меблів може бути монохроматична, але виробники не обходять стороною і сполучення кольорів.

Конструкції 2017
Сучасні та мінімалістські блоки, які підкреслюють легкість форм ідеально гладкі фасади шаф. Також ніжні кольорові відкриті полиці. Меблі повинна бути практичною і функціональною і пропонувати багато варіантів в одній колекції, яка дозволяє індивідуальне розташування всередині. Завжди актуальний дизайн заснований на простих лініях, гармонійних формах і ретельних деталей.